23/05/2018

NanoPure z nagrodą na European Start-up Days!

W dniach 15-16 maja 2018 roku NanoPure Technologies brało udział w European Start-up Days, imprezie towarzyszącej Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach, na której swoje rozwiązania i technologie prezentowało 100 najlepszych start-upów z całej Polski zgrupowanych w sześciu różnych kategoriach tematycznych. Punktem kulminacyjnym wydarzenia był konkurs Start-up Challenge, w którym NanoPure zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii Nowy Przemysł!

Jury doceniło szczególnie unikalność technologii w skali światowej, model biznesowy oraz jasno określoną drogę do komercjalizacji produktu POLYCOR. Nagroda została wręczona na scenie głównej katowickiego Spodka przez Joannę Erdman, wiceprezes ING Banku Śląskiego, Wojciecha Kuśpika, prezesa PTWP oraz Dariusza Żuka, prezesa Business Link.

– Ta nagroda to dla nas potwierdzenie, że nasz produkt jest bardzo dobry i jak najszybciej powinien pojawić się na rynku – powiedział, odbierając nagrodę, Jakub Śliwiński, Specjalista ds. Badań i Rozwoju.

NanoPure gratuluje zwycięzcom pozostałych kategorii, dziękuje konkurentom za rywalizację oraz organizatorom za możliwość przedstawienia produktu szerokiemu audytorium.